click to read more Slnečný 3 - izbový byt s garážou a dobrou polohou

Druh: http://civilparties.org/?cat=12 3 - izbový byt
Okres: see url Malacky

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj 3 - izbový byt vo Veľkých Levároch.Na byte boli vymenené drevené okná za plastové, opravené omietky a inak je byt v zachovalom stave.Na podlahách v izbách sa nachádzajú drevené parkety, v kuchyni linoleum a v kúpelni keramická dlažba.Byt má kvalitné murované jadro - samostatná kúpelňa s vaňou, samostatné WC a priestranná špajza.Vykurovanie bytu je formou plynových gamatiek v každej miestnosti.Príprava teplej vody je cez plynový prietokový ohrievač. Z obývačky a kuchyne je vstup na loggiu s výmerou 3m2.K bytu prislúchajú dve pivnice (každá s výmerou cca 9m2), garáž pre osobné vozidlo s výmerou cca 19m2, pod balkónom záhradka s dvorom a hospodárskou budovou.Byt sa nachádza na 2/2 poschodí bytového domu, kde sa spolu nachádzajú 4 bytové jednotky.Bytový dom je postavený mimo hlavnej cesty v pokojnej lokalite.Celková výmera bytu je 72m2 + loggia 3m2 + pivnice 18m2 a garáž 19m2.Možný hypotekárny úver.

Stav: futuros y opciones financieras libro Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: a fantastic read 72 m²
Balkón/logia/terasa: get link Loggia
Poschodie: useful reference 2/2

Silvia Živicová
konateľ - maklér, finančný poradca
http://igreppidisilli.it/?2jis=i-pro-ei-contro-delle-opzioni-binarie&812=32 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
utbetalning binära optioner This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.